سوالات متداول آی‌قصه

آیا آی‌قصه برای سن خاصی طراحی شده است؟

آی‌قصه برای کودکان طراحی شده است؛ اما هر گروه سنی، نوزادان، کودکان، نوجوانان و حتی بزرگسالان می‌توانند از آن استفاده کنند و از بخش‌های مختلف آی‌قصه لذت ببرند.

آیا بخش ویدیو یا انیمیشن هم در آی‌قصه وجود دارد؟ https://cafebazaar.ir/app/com.ighe3.app

در حال حاضر تمام قصه‌های آی‌قصه صوتی هستند؛ اما در آینده بخش‌های انیمیشن و برنامه‌های عروسکی نیز اضافه خواهد شد.

قصه‌ها چند وقت یک‌بار به روز می‌شوند؟

محتوای مشترکان آی‌قصه به صورت روزانه و هفتگی به‌روز می‌شود که این محتوا می‌تواند یک داستان، موسیقی، لالایی یا پادکست باشد.

دایناماینا چندسالشه؟

این یکی از پرتکرارترین سوال‌هایی است که همکاران ما در بخش پشتیبانی با آن مواجه می‌شوند. دایناماینا، شخصیت قصه‌ی سریالی شهر آی‌قصه، چندهزار سال سن دارد و گردنش آن‌قدر دراز است که از پشت کوه‌ها تا پشت پنجره‌ی اتاق مینا و سینا، کش می‌آيد و البته خیلی خیلی خیلی مهربان است با بچه‌ها!

سوالات فنی

چگونه یک لیست پخش از قصه‌ها ایجاد کنم؟

در حال حاضر در اپلیکیشن امکان ایجاد لیست پخشی که قصه‌های منتخب شما را پشت سر هم پخش کند، وجود ندارد؛ اما تیم فنی آی‌قصه به زودی این امکان را فراهم خواهد کرد.

چگونه می‌توانم قصه‎‌ای را به لیست علاقمندی‌های خود اضافه کنم؟

در صفحه‌ی هر قصه، روی آیکون (+) در بالای صفحه سمت راست ضربه بزنید. پس از اضافه شدن قصه به لیست، رنگ این آیکون تغییر می‌کند.

چگونه می‌توانم قصه‎‌ای را از لیست علاقمندی‌های خود حذف کنم؟

برای حذف از لیست علاقمندی‌ها، در صفحه‌ی آن قصه، روی آیکون (+) در بالای صفحه سمت راست ضربه بزنید. پیغامی مبنی بر اطمینان شما از این کار نمایش داده می‌شود، در صورت اطمینان از حذف، تایید را انتخاب نمایید.

آیا می‌توانم آی‌قصه را روی هر دستگاهی نصب کنم؟

در حال حاضر دو راه برای دسترسی به محتوای آی‌قصه وجود دارد:

اگر دستگاه شما اندروید (با ورژن اندروید ۵ یا بالاتر) است، می‌توانید اپلیکیشن آی‌قصه را از طریق گوگل‌پلی یا کافه‌بازار نصب کنید.

هرچند آی‌قصه فعلاً تنها بر روی دستگاه‌های اندروید قابل نصب است، راه دیگری نیز برای دسترسی به محتوای آی‌قصه وجود دارد. اگر از دستگاه‌های اپل استفاده می‌کنید، یا به هر دلیلی نمی‌خواهید اپلیکیشن را نصب کنید، می‌توانید از نسخه‌ی وب‌اپلیکیشن آی‌قصه به قصه‌ها گوش بدهید.

اپلیکیشن من بین پخش قصه متوقف می‌شود، علت آن چیست؟

به نظر می‌رسد شما از نسخه‌ی قدیمی آی‌قصه استفاده می‌کنید. این مشکل در نسخه‌ی جدید برطرف شده است؛ بنابراین لازم است اپلیکیشن آی‌قصه را حذف نموده و جدیدترین نسخه را از طریق گوگل‌پلی یا کافه‌بازار نصب نمایید.

اگر اطمینان دارید آخرین نسخه‌ی آی‌قصه روی دستگاه شما نصب است و همچنان اپلیکیشن میان پخش قصه متوقف می‌شود، این موارد را چک کنید:

  • ممکن است اینترنت شما ضعیف یا دچار اخلال شده باشد؛ بنابراین از وصل بودن اینترنت و سرعت آن اطمینان حاصل کنید.  
  • اپلیکیشن آی‌قصه برای پخش‌کردن قصه‌ها نیاز به فضای کافی روی دستگاه‌تان دارد؛ پس اطمینان حاصل کنید که فضای ذخیره‌سازی کافی در دستگاه شما وجود دارد و اگر فضای کافی وجود ندارد، پیشنهاد می‌کنیم هر برنامه‌ی بدون استفاده را حذف کنید تا فضا آزاد شود.
  • اگر هنوز این مشکل برطرف نشده است، با تیم فنی ما در میان بگذارید. شما می‌توانید با شماره‌ی ۰۹۰۵۰۹۰۹۴۵۲ تماس بگیرید و یا با ایمیل ighe3.box@gmail.com در ارتباط باشید.

آیا می‌توانم از آی‌قصه به صورت آفلاین استفاده کنم؟

اگر می‌خواهید یک داستان را به صورت آفلاین گوش دهید، می‌توانید آن را برای استفاده آفلاین بارگیری کنید. برای بارگیری هر قصه در دستگاه خود:

  • در صفحه‌ای که قصه پخش می‌شود، روی دکمه‌ی ذخیره در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید.
  • پس از بارگیری قصه، دکمه به صورت حذف از ذخیره‌ها نشان داده می‌شود. این بدان معنی است که قصه بارگیری شده و به صورت آفلاین قابل پخش است. قبل از آن اطمینان حاصل کنید که دستگاه شما فضای کافی برای ذخیره داشته باشد.

توجه داشته باشید که در حال حاضر برای ورود به اپلیکیشن آی‌قصه نیاز به اینترنت دارید. و اگر به اینترنت وصل نباشید، نمی‌توانید داستانی را بارگیری کنید.

برای حذف داستان‌های بارگیری‌شده از دستگاه‌های خود، در صفحه‌ی ذخیره‌شده‌ها، روی قصه موردنظر کلیک کرده و وارد قصه بشوید و روی حذف از ذخیره‌ها ضربه بزنید.

هرچند این امکان در اپلیکیشن قرار داده شده است؛ اما ممکن است روی برخی از دستگاه‌ها با مشکل مواجه شود. سعی ما بر این است که این گزینه در نسخه‌ی بعدی برای تمام دستگاه‌ها بدون مشکل کار کند.

خرید اشتراک

آیا دانلود برنامه رایگان است؟

دانلود آی‌قصه و بخشی از محتوای آن رایگان است. با این حال، برای دسترسی به تمام قصه‌ها، لالایی‌ها، موسیقی و مراقبه‌ها، می‌توانید به صورت ماهانه، سه‌ماهه، شش‌ماهه و یک‌ساله اشتراک خود را فعال کنید.

چگونه اشتراک تهیه کنم؟

اگر در ایران ساکن هستید:

در صفحه‌ی نمایه روی کیف پول ضربه بزنید تا به صفحه مدیریت اشتراک خود راهنمایی شوید. در این صفحه می‌توانید مدت زمان باقی‌مانده از اشتراک خود را ببینید و یا اشتراک بیشتری بخرید. توجه داشته باشید که برای خرید اشتراک، لازم است شماره موبایل شما در پروفایل‌تان ثبت شده باشد.

اگر خارج از ایران ساکن هستید:

لطفاً صفحه‌ی راهنمای خرید اشتراک خارج از کشور را مطالعه بفرمایید.

https://www.ighe3.com/%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF/subscription-outside-iran/

قصه‌های من پس از مشترک‌شدن هنوز قفل است. چگونه قفل آن را باز کنم؟

شما می‌توانید با شماره‌ی ۰۹۰۵۰۹۰۹۴۵۲ تماس بگیرید و یا با ایمیل ighe3.box@gmail.com مشکل را با ما مطرح کنید.

من یک اشتراک روی شماره موبایل خودم دارم، آیا می‌توانم اشتراکم را به شماره‌ی دیگری منتقل کنم؟

خیر، هر اشتراک مختص همان شماره موبایل یا ایمیلی است که با آن ثبت‌نام کرده‌اید. برای استفاده روی شماره موبایلی دیگر نیاز به خرید اشتراک جدید دارید.

من یک اشتراک روی شماره موبایل خودم دارم آیا می‌توانم روی گوشی یا دستگاه دیگری از آن استفاده کنم؟

بله. شما می‌توانید از اشتراک خود روی گوشی و دستگاه‌های مختلفی استفاده کنید. اما کد ورود به اپلیکیشن تنها روی همان شماره موبایل ارسال می‌شود.

آیا می‌توانم قصه‌ها را جداگانه بخرم؟

در حال حاضر خرید قصه‌ها به صورت تکی و جداگانه امکان‌پذیر نیست. اشتراک‌ها به صورت هفتگی، ماهانه، سه‌ماهه، شش‌ماهه و یک‌ساله در نظر گرفته شده‌اند و با خرید هر کدام، شما به تمامی قصه‌ها دسترسی خواهید داشت.

مدیریت حساب

چرا باید یک حساب کاربری ایجاد کنم؟

با ایجاد یک حساب کاربری می‌توانید اشتراک بخرید و به تمام قصه‌ها و بخش‌های مختلف آی‌قصه دسترسی داشته باشید.

آیا همه می‌توانند حساب کاربری داشته باشند؟

بله! همه می‌توانند با دنبال کردن مراحل زیر یک حساب کاربری ایجاد نمایند:

  • روی نمایه کلیک کنید.
  • اگر در ایران ساکن هستید، شماره موبایل خود و اگر خارج از ایران ساکن هستید، ایمیل خود را وارد نمایید. یک کد فعال‌سازی اپلیکیشن روی شماره موبایل یا ایمیل شما ارسال می‌شود.
  • بعد از پر کردن اطلاعات حساب و انتخاب عکس حساب کاربری شما ایجاد می‌شود.

اگر اشتراک فعال من در حساب کاربری نشان داده نشود، چه کاری باید انجام بدهم؟

یک بار از اپلیکیشن خارج شوید و دوباره وارد شوید. اگر مشکل برطرف نشد، با شماره‌ی ۰۹۰۵۰۹۰۹۴۵۲ و یا با ایمیل ighe3.box@gmail.com در میان بگذارید.

اگر کد تایید برای من ارسال نشد، چه کاری انجام بدهم؟

  • کد تایید به شماره‌ای که با آن ثبت‌نام کرده‌اید، ارسال می‌شود. بنابراین از درست بودن شماره اطمینان حاصل کنید. 
  • اگر با ایمیل ثبت‌نام کرده‌اید و نمی‌توانید ایمیل آی‌قصه را در صندوق ورودی/دریافتی خود پیدا کنید، حتما پوشه‌های ناخواسته/هرزنامه خود را هم بررسی کنید.

اگر همچنان مشکل برطرف نشده است، با شماره‌ی ۰۹۰۵۰۹۰۹۴۵۲ و یا با ایمیل ighe3.box@gmail.com در میان بگذارید.

آیا می‌توانم حساب خود را حذف کنم؟

امکان حذف حساب توسط کاربر هنوز وجود ندارد. اما می‌توانید خواسته خود را از طریق ایمیل ighe3.box@gmail.com  با ما در میان بگذارید تا ما در حذف حسابتان به شما کمک کنیم.

آی‌قصه چه داده‌هایی از حساب من را ذخیره می‌کند؟

برای کسب اطلاعات در مورد نحوه ذخیره و مدیریت داده‌های کاربران، می‌توانید خط مشی رازداری آی‌قصه را از این لینک بررسی کنید.

https://www.ighe3.com/%d9%82%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c%d9%86-%d8%a2%db%8c-%d9%82%d8%b5%d9%87/

چگونه می‌توانم از سیستم خارج بشوم؟

می‌توانید روی نمایه کلیک کنید و دکمه خروج از حساب را بزنید.

دکمه بازگشت به بالا