شب به خیر دوستم

شب به خیر الکا

پادکست «شب به خیر دوستم، شب به خیر الکا» مجموعه‌ای از لالایی و قصه است که برای ساعت قبل از خواب کودکان طراحی شده است. در این پادکست الکا با کودکان درباره‌ی خیال‌پردازی صحبت می‌کند و هر بار در یک سفر خیالی بچه‌ها را به دنیاهای مختلف می‌برد. از دنیای رنگ‌ها گرفته تا مزرعه‌ای پر از حیوانات مختلف. شما می‌توانید این مجموعه‌ی دوست‌داشتنی را در آی‌قصه بشنوید.

بچه‌ها قبل از خواب با الکا سفر می‌کنن

الکا هدایت با سال‌ها تجربه در آموزش و کار هنری و عروسک‌گردانی و معلمی برای کودکان، حالا در این مجموعه به کودکان کمک می‌کند تا با ذهنی پر از تصویر و کوله‌باری از تجربه‌های خلاقانه، رویاهای شیرین‌تری را تجربه کنند.

نویسنده‌ی مجموعه‌ی «شب به خیر دوستم، شب به خیر الکا» پوریا عالمی است که در آی‌قصه قصه‌های شهر آی قصه را نیز می‌نویسد. کار پوریا در این مجموعه ساختن دنیاهای مختلف و رنگارنگ برای بچه‌ها است تا شب را در آرامش به سر ببرند و از محیط پیرامونشان نترسند.


قسمت های منتشر شده از پادکست الکا

فروردین ۱۵, ۱۳۹۹
آی قصه الکا
شب بخیر دوستم؛ شب بخیر الکا – قسمت ۱۱
سوال اینه که سلامتی چیه؟ ناخوشی چیه؟
اسفند ۲۹, ۱۳۹۸
شب بخیر دوستم؛ شب بخیر الکا – قسمت ۱‍۰
قصه صوتی شب | آی قصه: دهمین قسمت پادکست «شب بخیر دوستم؛ شب بخیر الکا» اختصاص دارد به عید نوروز ۹۹. در این قسمت کلی ترانه […]
اسفند ۲۷, ۱۳۹۸
لالایی الکا
شب بخیر دوستم؛ شب بخیر الکا – قسمت ۹
گپ و گفت درباره‌ی یک آیین قدیمی
اسفند ۱۵, ۱۳۹۸
شب به خیر الکا آی قصه
شب بخیر دوستم؛ شب بخیر الکا – قسمت ۸
گپ و گفت درباره‌ٔ ویروسی که خانه‌نشینمان کرد :)
اسفند ۹, ۱۳۹۸
قصههای شب برای کودک | آی قصه
شب بخیر دوستم؛ شب بخیر الکا – قسمت ۷
صحبت‌کردن درباره تنهایی
اسفند ۱, ۱۳۹۸
داستان شب برای کودک | آی قصه
شب بخیر دوستم؛ شب بخیر الکا – قسمت ۶
سفر به صحرای خیالی!
بهمن ۱۸, ۱۳۹۸
قصه شب صوتی | آی قصه
شب به‌ خیر دوستم! شب به‌خیر الکا! – ۵
سفر خیالی به یک مزرعه‌ی پر سر و صدا
بهمن ۱۰, ۱۳۹۸
قصه شب برای کودک | آی قصه
شب به‌خیر دوستم! شب به‌خیر الکا! – ۴
پادکست لالایی و قصه - قسمت چهارم - موضوع: دریا ? این پادکست یک برنامه رادیویی است که مثل قصه شب و لالایی شب برای کودکان و بچه‌ها با تهیه‌کنندگی آی قصه و نویسندگی و کارگردانی پوریا عالمی و اجرا و گویندگی الکا هدایت ساخته شده است.
بهمن ۳, ۱۳۹۸
قصه شب برای کودکان | آی قصه
شب به‌ خیر دوستم! شب به‌خیر الکا! – ۳
پادکست لالایی و قصه - قسمت سوم - موضوع: جنگل این پادکست یک برنامه رادیویی است که مثل قصه شب و لالایی شب برای کودکان و بچه‌ها با تهیه‌کنندگی آی قصه و نویسندگی و کارگردانی پوریا عالمی و اجرا و گویندگی الکا هدایت ساخته شده است.
دی ۲۶, ۱۳۹۸
قصه های شب | آی قصه
شب به‌ خیر دوستم! شب به‌خیر الکا! – ۲
پادکست لالایی و قصه - قسمت سوم - موضوع: ناراحتی این پادکست یک برنامه رادیویی است که مثل قصه شب و لالایی شب برای کودکان و بچه‌ها با تهیه‌کنندگی آی قصه و نویسندگی و کارگردانی پوریا عالمی و اجرا و گویندگی الکا هدایت ساخته شده است.
دی ۱۹, ۱۳۹۸
قصه شب | آی قصه
شب بخیر دوستم! شب به‌خیر الکا! – ۱
پادکست لالایی و قصه - قسمت سوم - موضوع: دوستی این پادکست یک برنامه رادیویی است که مثل قصه شب و لالایی شب برای کودکان و بچه‌ها با تهیه‌کنندگی آی قصه و نویسندگی و کارگردانی پوریا عالمی و اجرا و گویندگی الکا هدایت ساخته شده است.
فروشگاه