همیشه از ما می‌پرسند چطور می‌شود به کودکان از طریق آی‌قصه کمک کرد. مثلا آی‌قصه مخاطبان و همراهانی دارد که خودشان بچه ندارند یا صاحب یک کسب و کار موفق هستند و علاقه دارند به تعداد بیشتری از کودکان کمک کنند. ما در آی‌قصه به این راه حل رسیدیم که آی‌قصه می‌تواند بستری برای کمک‌های انسان دوستانه و کارهای خیر شما باشد. این صفحه برای مخاطبان آی‌قصه است که در فعالیت‌هایش سهیم باشند. در فرم زیر چند بخش را ما پیشنهاد داده ایم اما در صورتیکه دوست دارید هدفمند به گروهی از کودکان کمک کنید در بخش توضیحات برای ما بنویسید. مثلا اگر دوست دارید برای کودکان آبونمان اپلیکیشن تهیه کنید، یا کتاب بخرید، یا در بخش آموزش آنان را حمایت کنید و یا همه موارد با هم حتما به ما اطلاع بدهید.

(مثلا مجموعه‌ی GSS تعداد ۶۰۰ نسخه کتاب را خریداری و برای کودکانی که در مناطق محروم زندگی می‌کنند ارسال کرده است.)

شما هم اگر می‌خواهید به عنوان حامی در این صفحه نام برده شوید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

 

از روز شروع آی قصه، یکی از اهداف ما علاوه بر تولید و گسترش محتوای استاندارد در حوزه‌ی کودک، رساندن این محتوا به تمامی کودکانی است که منتظر رسیدن این قصه‌ها هستند. این گروه هدف، شامل تمام کودکانی است که در خانواده‌های فارسی‌زبان زندگی می‌کنند. فرقی نمی‌کند در کدام شهر یا کشور باشند. با این وجود ما متوجه شده‌ایم که گروه بزرگی از مخاطبان ما، به دلیل مسائل معیشتی و یا زندگی در نواحی توسعه‌نیافته، دسترسی دشوارتری به محتوای تولیدشده در آی‌قصه دارند. این در حالی است که آی‌قصه به واسطه‌ی پلتفرمی مجازی‌ای که ایجاد کرده است، قصه‌هایش را می‌تواند به سادگی به آن‌ها برساند.

ما فکر کردیم می‌توانیم با کمک شرکت‌ها و افراد علاقه‌مند به این حوزه، با استفاده از حمایت‌های مالی به صورت متمرکز قصه‌ها را به کودکان نیازمند منتقل کنیم. این کار در آی‌قصه به صورت روتین انجام می‌شود اما برای مثال ارسال کتاب و یا ایجاد اشتراک برای دانش‌آموزان یک روستا، نیاز به تمرکز و استقرار بخشی از تیم آی‌قصه دارد که این هزینه‌ها را شرکت‌های هم‌راه می‌توانند تقبل کنند.

 
logo-GSS-way2pay

گروه شرکت‌های گرایش تازه کیش (جی‌اس‌اس) اولین همکار آی‌قصه در مسئولیت اجتماعی ارسال کتاب برای مناطق روستایی ایران است. جی‌اس‌اس ۶۰۰ کتاب قصه شامل قصه‌های حیوانکی ۱ تا ۴ و قصه‌های قاطی پاتی ۱ و ۲ را از آی‌قصه خریداری کرده است و آی‌قصه مسئولیت ارسال و توزیع این کتاب‌ها در مناطق مدنظر را برعهده دارد.

جی‌اس‌اس شرکتی است که در قالب ۱۶ شرکت بین‌المللی (۵ قاره) مشغول به فعالیت است. گرایش تازه کیش در مدت فعالیت خود ارائه دهنده راهکارهای نوین در زمینه صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک، کنترل تردد جاده ای (ETC, ITS)، پروژه های امنیتی و همچنین طراحی و اجرای پروژه‌های نوین در زمینه IT است.

 

loading
 
فروشگاه